Термін служби компресорної оливи

Тема в разделе "Украина", создана пользователем Betold, 14 авг 2024.

  1. TopicStarter Overlay
    Betold

    Betold Участник форума

    Хто як часто міняє оливу компресорну? У мене компресор працює регулярно, і я намагаюся не пропускати заміну. Чи є різниця між різними брендами олив? Цікаво, як часто потрібно міняти оливу при інтенсивному використанні обладнання. Боюся, що якщо затягнути з заміною, це може негативно вплинути на роботу компресора. Які у вас рекомендації з цього приводу?
     
  2. Marion

    Marion Участник форума

    Я б радив міняти оливу компресорну через кожні 300-500 годин роботи, залежно від інтенсивності використання. Коли я починав, не знав цих нюансів і довго не міняв оливу - компресор почав перегріватися і навіть трохи втратив потужність. Після того, як перейшов на якісну оливу і регулярно її міняю, проблем більше не було. Зараз купую оливу в Strans Shop, там завжди є в наявності потрібна, і консультанти можуть допомогти підібрати варіант під ваші потреби https://strans-shop.com.ua/categoryproducts/olyvy-kompresorni Я віддаю перевагу синтетичним оливам - вони довше служать і краще зберігають компресор у робочому стані. Різниця між брендами є, але найважливіше - це дотримуватися рекомендацій виробника компресора щодо вибору оливи.