Вантажні перевезення по Києву

Тема в разделе "Украина", создана пользователем AdamSid, 17 авг 2024.

  1. TopicStarter Overlay
    AdamSid

    AdamSid Проходящий

    Чи може хтось підказати перевірену компанію для вантажних перевезень по Києву? Потрібно перевезти велику кількість меблів, і важливо, щоб усе було доставлено вчасно та без пошкоджень. Цікавить також, чи є у них послуга пакування та допомога з завантаженням?
     
  2. grunyagrad

    grunyagrad Участник форума

    Я звернулася до компанії TransPortal, коли нам знадобилося організувати переїзд у Києві. Чесно кажучи, трохи хвилювалася, адже зберігалися цінні документи, техніка, а також інші особисті речі. Проте, всі мої побоювання виявилися марними. Команда TransPortal зробила все на найвищому рівні! Вони підібрали ідеальне авто, яке ідеально відповідало нашим потребам, і всі наші речі були доставлені до місця без жодних проблем. Особливо хочу відзначити роботу вантажників – вони були професійними, акуратними та швидкими. Завдяки вантажним перевезенням в Києві https://transportal.pro/uk/ від TransPortal переїзд пройшов легко, і ми вже на наступний день змогли відчувати себе як дома на новому місці. Якщо вам потрібні надійні вантажні перевезення, рекомендую цю компанію!